Kamp Akademi | YÜZME KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17120
page,page-id-17120,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

YÜZME KAMPI

STİLİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN EN KAPSAMLI KAMP !


Nerede? :

Babaylon Otel – Çeşme

Ne zaman? : 

2 Dönem (20-25 Haziran) & (27 Haziran – 02 Temmuz)

Kimler Katılmalı? : 

7-17 Yaş

Neden katılmalı? : 

Şehrin bunaltıcı yaz sıcağından uzakta, Türkiye’nin en popüler tatil yörelerinden Çeşme’de yazın tadını çıkarmak ve yüzme stilinin geliştirilmesi dışında, arkadaşlık, dostluk, takım ruhu ve paylaşım gibi kavramların öğrenilmesi.


Yaz dönemi yüzme spor kampımızı, İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme’de yapıyoruz. Konaklayacağımız Babaylon Otel ise 15 Dönüm üzerine kurulmuş, 150 metre uzunluğunda mavi bayraklı kumsala sahip. Palmiye ve çam ağaçları arasında yer alan otel, yarı olimpik yüzme havuzu, spor sahası ve açık çim alanlarıyla sporcular için ideal kamp ortamı sunuyor.

 

Yüzme spor kampımızda her gün çift yüzme antrenman yapıyoruz. Yüzme antrenmanlarını otelin yarı olimpik yüzme havuzunda gerçekleştirirken, sporcuların stillerini ve yüzme tekniklerini geliştirme konularına ve nefes çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Gün içerisinde fizik kondisyonu arttıran, dayanıklık kazandırıcı antrenmanlar da yapacağız. Kamp boyunca diğer branşlara katılan sporcular ile birlikte takım çalışmasına yönelik oyunlar, eğlenceli aktiviteler düzenleyerek kampçıların tüm gün boyunca güzel vakit geçirmesini ve kamptan güzel anılar ile ayrılmalarını sağlıyoruz.

 

Yüzme antrenmanlarında çalışan koçlarımızın tamamı cankurtaran belgelidir. Kampa katılan tüm koçlarımız ise ilkyardım eğitimi almıştır.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle yapıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

Yüzme Spor Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü ve eğitim yeleği
Kamp fotoğrafları