Kamp Akademi | VOLEYBOL KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17129
page,page-id-17129,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

VOLEYBOL KAMPI

BU KAMP SONRASI ATTIĞIN SERVİSLER KARŞILANAMAYACAK !


Nerede? :

Babaylon Otel – Çeşme

Ne zaman? : 

2 Dönem (20-25 Haziran) & (27 Haziran – 02 Temmuz)

Kimler Katılmalı? : 

7-17 Yaş

Neden katılmalı? : 

Şehrin bunaltıcı yaz sıcağından uzakta Türkiye’nin en popüler tatil yörelerinden Çeşme’de hem yazın tadını çıkarmak, voleybol yetkinliklerinin geliştirilmesi dışında, arkadaşlık, dostluk, takım ruhu ve paylaşım gibi kavramların öğrenilmesi.


Yaz dönemi voleybol spor kampımızı, İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme’de yapıyoruz. Çeşme Akdeniz’e oranla bu mevsimde daha serin olduğu için bize performansa dayalı antrenmanlarda konfor sağlıyor. Konaklayacağımız Babaylon Otel ise 15 Dönüm üzerine kurulmuş, 150 metre uzunluğunda mavi bayraklı kumsala sahip. Palmiye ve çam ağaçları arasında yer alan otel, spor sahası ve açık çim alanlarıyla kampçılar için ideal kamp ortamı sunuyor.

 

Voleybol antrenmanlarımızı günde 2 defa olmak üzere otel içerisindeki beach voley ve Çeşme spor salonunda yapıyor olacağız. Kum üzerinde voleybol deneyimi sporcularımıza kumda antrenman yapma ve bacakları kuvvetlendirme imkanı sağlayacak. Bu kampta sporcuların seviyelerine göre ayrılarak voleybol sporunu tanıması ve kendilerini geliştirmesi mümkün olacak. Gün içerisinde teknik çalışmaların yanında kondisyon, çabukluk, koordinasyona yönelik antrenmanlar ile fiziksel kondisyon antrenmanlarına da yer veriyoruz.

 

Kamp boyunca diğer branşlara katılan sporcular ile birlikte takım çalışmasına yönelik oyunlar, eğlenceli aktiviteler düzenleyerek kampçıların tüm gün boyunca güzel vakit geçirmesini ve kamptan güzel anılar ile ayrılmalarını sağlıyoruz.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle yapıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

Voleybol Spor Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü
Kamp fotoğrafları