Kamp Akademi | SPOR KAMPLARI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
15589
page,page-id-15589,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

SPOR KAMPLARI

Spor kamplarımız dünyanın en önemli sörf merkezlerinden biri olan Alaçatı’da yapılır. Kampçılar, Çeşme Boyalık koyunda 18 dönüm yeşil alan içinde yer alan ve 120 metrelik kum sahile sahip olan MİPLAYA OTEL’ de konaklar. Kampçılarımızın  konakladığı odalar palmiye ve çam ağaçlarının arasında yer alır. Kamp konseptine özel dizayn edilmiş olan odalar  sporcularımızın rahat edebilmeleri için tüm özellikleri taşımaktadır.

 

Tesisin denize sıfır olması, kendine ait dışarıdan misafir kabul etmeyen bir kumsalının olması, eğitim aldığımız MYGA sörf istasyonuna 10 dakika mesafede oluşu, yeşil alanların çokluğu nedenleriyle Corendon Hotel grubana bağlı Miplaya Otel, sporcularımıza en iyi kamp ortamını sunar.

 

Kampçılar spor kampında, basketbol, voleybol, futbol, sörf eğitimlerinden azar azar yaralanmaktadır. Amacımız katılan kampçılara farklı spor dallarını tanıtmak ve onlara sporu sevdirmektir.

 

Aktiviteler: Spor eğitimlerinden arta kalan zamanlarda, kampçılar onlar için hazırlanmış aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirirler. Aktivitelerin bazıları; Şehir Gezileri, Tekne Gezisi, Plaj Oyunları, Langırt, Koç Şovları, Çeşitli Bireysel ve Takım Oyunları, Pijama Partisi vs.

KAMP AKADEMİ BASKETBOL KAMPI