Kamp Akademi | SÖRF YELKEN VE KITEBOARD KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17133
page,page-id-17133,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

SÖRF YELKEN VE KITEBOARD KAMPI

RÜZGARLA YARIŞACAĞIZ !


Nerede? :

Babaylon Otel – Ceşme

Ne zaman? : 

3 Dönem (20-25 Haziran) & (27 Haziran – 02 Temmuz) & (17-22 Temmuz)

Kimler Katılmalı? : 

7-17 Yaş

Neden katılmalı? : 

Dünyanın en iyi surf merkezlerinden biri olan Alaçatı’da, antreman yaparken, paylaşım, yardımlaşma ve ekip ruhu gibi konularda yetkinlikleri arttırmak için.


Sörf/Yelken/Kiteboard dünyanın en önemli sörf merkezlerinden biri olarak gösterilen Alaçatı’da yapıyoruz. Konaklayacağımız Babaylon Otel 15 Dönüm üzerine kurulmuş, 150 metre uzunluğunda mavi bayraklı kumsala sahip. Palmiye ve çam ağaçları arasında yer alan otel, spor sahası ve açık çim alanlarıyla kampçılar için ideal kamp ortamı sunuyor.

 

Kamp süresi boyunca kampçılar yaş ve seviyelerine göre 5-6 kişilik gruplara ayrılarak haftada 16 saat eğitim alırlar. Bu kampımızda konaklama mekanındaki aktiviteler Kamp Akademi tarafından düzenlenmekte, Sörf/Kiteboard/Yelken eğitimleri Myga Sörf Okulu ile hayata geçirilmekte.

 

Kampçılarımızın eğitim zamanlarında kamp koçlarımız da kampçılar ile birlikte suda olurlar. Böylece eğitimler sırasında kampçı koç oranı 1/3 olmaktadır. Su antrenmanları dışında sporcular onlar için özenle hazırlanmış aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirirler.

 

Kamp boyunca diğer branşlara katılan sporcular ile birlikte takım çalışmasına yönelik oyunlar, eğlenceli aktiviteler düzenleyerek kampçıların tüm gün boyunca güzel vakit geçirmesini ve kamptan güzel anılar ile ayrılmalarını sağlıyoruz.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle yapıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

Sörf/Yelken/Kiteboard Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
• Yelken, sörf ve kiteboard eğitimleri ve ekipmanları
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü
Kamp fotoğrafları