Kamp Akademi | Sörf & Yelken KITEBOARD
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
15579
page,page-id-15579,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Sörf & Yelken KITEBOARD

Sörf kamplarımız dünyanın en önemli sörf merkezlerinden biri olan Alaçatı’da yapılır. Kampçılar, Çeşme Boyalık koyunda 18 dönüm yeşil alan içinde yer alan ve 120 metrelik kum sahile sahip olan MİPLAYA OTEL’ de konaklar. Kampçılarımızın  konakladığı odalar palmiye ve çam ağaçlarının arasında yer alır. Kamp konseptine özel dizayn edilmiş olan odalar  sporcularımızın rahat edebilmeleri için tüm özellikleri taşımaktadır.

 

Tesisin denize sıfır olması, kendine ait dışarıdan misafir kabul etmeyen bir kumsalının olması, eğitim aldığımız MYGA sörf istasyonuna 10 dakika mesafede oluşu, yeşil alanların çokluğu nedenleriyle Corendon Hotel grubana bağlı Miplaya Otel, sporcularımıza en iyi kamp ortamını sunar.

 

Sörf-Yelken-Kite Eğitimi: Kamp süresince sporcular 14 saatlik eğitim alır. Eğitimler ve ekipmanlar MYGA tarafından temin edilir. Teknik eğitmenlerin yanında Kamp Akademi koçları kampçıların yanında yeralarak, eğitimlerde kampçıların daha hızlı ilerleme kaydetmelerine yardımcı olurlar. Eğitimlerde her grupta(5-6 kişi), bir teknik eğitmen ve bir Kamp Akademi koçu bulunur.

 

Aktiviteler: Sörf-Yelken-Kite eğitimlerinden arta kalan zamanlarda, kampçılar onlar için hazırlanmış aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirirler. Aktivitelerin bazıları; Şehir Gezileri, Tekne Gezisi, Plaj Oyunları, Langırt, Koç Şovları, Çeşitli Bireysel ve Takım Oyunları, Pijama Partisi vs.