Kamp Akademi | Snowboard Kampları
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
15583
page,page-id-15583,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Snowboard Kampları

Uludağ Kayak/Snowboard Kampı

 

Snowboard ve Kayak kampımız Uludağ 1. oteller bölgesinde yer alır. Kampımız yıllardır konforlu ve güvenilir bir hizmet sunan Atasu otelde yapılmaktadır. Kampa 6-17 Yaş arası tüm çocuk ve gençler katılabilir. Kampçılar kendileri için özel olarak hazırlanan 3′er ve 4′er kişilik odalarda konaklarken kampçıların yaş gruplarına göre mutlaka bir kamp koçu onlara odalarında eşlik eder.

 

Eğitimler: Kamp süresi boyunca sporcular yaş ve seviyelerine göre 8-10 kişilik kayak ve snowboard gruplarına ayrılarak haftada 14 saat eğitim alırlar. Kayak ve eğitimler sırasında, kayak ve snowboard eğitmenlerinin yanı sıra koçlarımızda kampçılar ile birlikte pistte olurlar. Böylece eğitimler sırasında kampçı koç oranı 1:3 olmaktadır.

 

Aktiviteler: Kamp geceleri yapılan koç şovları, takım oyunları, kızak yarışı, sucuk-ekmek partisi, sinema gecesi ve pijama partileri bunlardan sadece birkaçıdır.

 

Bansko Kayak/Snowboard Kampı

 

Bulgaristan’ın en büyük ve en iddialı kayak merkezine sahip olan Bansko, rakımı 930 metre olan Pirin Dağları’nın yamacında yer almaktadır. Bulgaristan’ın en büyük ve en iyi pistleri Bansko’da yer alır ve tüm pistleri Uluslararası Kayak Federasyonu tarafından onaylıdır. Bansko’da 990 ile 2600 metre arasında ve her zorluk derecesine göre ayarlanmış 19 adet kayak pisti bulunur. Kampçılar 4 yıldızlı Belvedere Holiday Club Hotel’de 3-4 ve 5 kişilik odalarda kalırlar. Aynı zamanda Freestyle yapan kampçılarımız için Funpark’ta zevk alabilecekleri muhteşem bir snowpark bulunmakta.

 

Aktiviteler: Bansko’da kampa katılan genç kampçıların yaş grubuna özel olarak hazırlanan etkinlikler, aktiviteler  ve partiler ile kampçılara unutulmaz bir kış tatili hatırası ile evlerine dönerler.