Kamp Akademi | KAYAK VE SNOWBOARD KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
16864
page,page-id-16864,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

KAYAK VE SNOWBOARD KAMPI

BU SENE SÖMESTRDE DAĞDAYIZ!


Nerede? :

Karinna Otel (Uludağ 2. Bölge)

Ne zaman? : 

31 Ocak – 04 Şubat 2016

Kimler Katılmalı? : 

7-17 Yaş

Neden katılmalı? : 

Bireysel Kayak/Snowboard yeteneklerinin geliştirilmesi dışında, sömestr arasında eğlenceli bir tatil ile stres atmak ve yeni arkadaşlıklar kurup, takım ruhu ve paylaşım gibi kavramların öğrenilmesi için.


Kayak/Snowboard kampımızı, Uludağ 2. oteller bölgesinde yer alan, konforlu ve güvenilir bir hizmet sunan Karinna Otel’de yapıyoruz. Bu oteli kamp merkezi olarak tercih etmemizdeki en büyük etken iyi bir konaklama sunmasının yanı sıra pistlere olan yakınlığı. Sporcularımız antrenmanlara gidip gelirken minimum zaman harcıyor, böylece eğlence ve dinlenme zamanlarına bolca vakit kalıyor.

 

Kamp süresi boyunca kampçılar yaş ve seviyelerine göre 6-10 kişilik kayak/snowboard gruplarına ayrılarak kamp boyunca 14 saat eğitim alıyorlar. Sporcularımızın pistlerde daha güvenli kayabilmesi için bütün kayak faaliyetleri ve outdoor eğitimler sırasında kayak ve snowboard eğitmenlerinin yanında kamp koçlarımızda kampçılar ile birlikte pistte yer alıyor. Bu sayede eğitimler sırasında her 3 sporcuya bir eğitmen düşüyor, koç – kampçı oranı 1/3’e geliyor.

 

Kampta kayak/snowboard eğitimleri dışında kalan zamanları özenle planlıyoruz. Takım çalışmasını destekleyen ve bireysel özgüveni ortaya çıkaran farklı oyunlar, kampçılarımızın bireysel ve grup yetkinliklerini geliştirirken, grup içindeki sosyalleşmeyi de arttırıyor. 5 günlük kampımız boyunca koç şovlarından, takım oyunlarına, kızak yarışlarından, pijama partilerine aktivitelerimiz ile genç sporcularımızın kamp süresini dolu dolu geçirmelerini sağlıyoruz. Bu aktivitelerin içerisinde sucuk-ekmek partisi ve sıcak çikolata ikramlarımızın en popüler aktivitelerin başında geldiğini belirtmeden geçmek istemeyiz.

 

Koçlarımız; kampçıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek, çözüm üretebilen, daha önce bireysel olarak kampa katılmış ve kamp hakkında eğitimlerini almış deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle sağlıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

 

Kampçılar kendileri için özel olarak hazırlanan 4’er kişilik odalarda konaklarken küçük yaş gruplarında mutlaka bir kamp koçu kampçılarla beraber kalmaktadır.


Kamp Akademi Kayak/Snowboard Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
• Kayak/snowboard eğitimleri ve ekipmanları
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü ve eğitim yeleği
Kamp fotoğrafları