Kamp Akademi | RIDERS TEAM CAMP
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
16905
page,page-id-16905,page-child,parent-pageid-16195,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

RIDERS TEAM CAMP

KAR KALKANA KADAR DEVAM EDEN YARIŞMA HAZIRLIK KAMPLARI.


Nerede? :

Karinna Otel (Uludağ 2. Bölge)

Ne zaman? : 

31 Ocak – 04 Şubat 2016 + Tüm kış sezonu

Kimler Katılmalı? : 

10-17 Yaş

Neden katılmalı? : 

Kayak/Snowboard’da kendisini geliştirmek isteyen sporculara lisanslı olarak müsabakalara hazırlanma, yarış antremanları yapma imkanı sağlayan bir kamptır.


Sömestr döneminde takıma seçme yapılacak, seçilecek sporcular ile birlikte bu kamptan başlayarak her 2 haftada bir haftasonları kış boyunca tekrarlanacak hazırlık kampları ve yarışma katılımları yapılacaktır. Kampta kapı çalışmalarıyla yarışa yönelik antremanlara ağırlık verilecek, sporcuların teorik ve pratik dersler ile kısa sürede performanslarını en üst seviyeye çıkarmaları sağlanacaktır.

 

Kayak/Snowboard Takım kampımızı, Uludağ 2. oteller bölgesinde yer alan, konforlu ve güvenilir bir hizmet sunan Karinna Otel’de yapıyoruz. Bu oteli kamp merkezi olarak tercih etmemizdeki en büyük etken iyi bir konaklama sunmasının yanısıra pistlere olan yakınlığı. Böylece sporcularımız antremanlara gidip gelirken minimum zaman harcıyor, böylece eğlence ve dinlenme zamanlarına bolca vakit kalıyor.

 

Koçlarımız; kampçıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek, çözüm üretebilen, daha önce bireysel olarak yarışmalara katılmış ve daha önce Milli Takım’da yer almış  sporcularından oluşmaktadır.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle yapıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

Kamp Akademi Riders Team Camp paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
• Kayak/snowboard eğitimleri ve ekipmanları
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü ve eğitim yeleği
Kamp fotoğrafları