Kamp Akademi | NEDEN KAMP AKADEMİ ?
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
15573
page,page-id-15573,page-child,parent-pageid-15555,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

NEDEN KAMP AKADEMİ ?

KA_nicin_KA
KA_UYE

Bize en çok sorulan soruların başında geliyor; “Kamp Akademi’yi neden kurduğumuz”. Birlikte 25 yıla yakın deneyim sahibi olan Armada ve Titan Akademi çatısı altında ayrı ayrı spor okulları ve kampları düzenliyorduk ama güçlerimizi birleştirerek yeni bir organizasyon, temel ve standartlar ışığında yola devam etmek istedik.

 

İşimiz sadece kamp organizasyonları.
Kamp Akademi’de bizim ana işimiz kampçılık. Biz bütün yıl kamp çatısı altında yapabileceğimiz aktiviteleri araştırır, kamp direktörü ve koçlarımız ile birlikte yeni branşlar sunar, programlarımızı geliştiririz.

 

Profesyonel Kamp Hizmeti
Türsab üyesi A sınıfı seyahat acentasıyız. Tüm seyahat organizasyonlarını kendi ekibimizle hayata geçiririz. Koçlarımızın bir çoğu Uluslararası Kamplar Birliği (ICF) kamp direktörlüğü sertifikası sahibi ve ICF Kamp Direktörü eğitmenidir. Yıl boyu tüm koçlarımıza ilk yardımdan, çocuk gelişimine çeşitli konularda eğitim verir, yetkinliklerimizi arttırırız. Sörf/yelken, Kısa Film, Kayak/snowboard ve Yabancı Dil  gibi programlarımızda uzman ekipler ile işbirliği yaparak eğitim standartlarımızı koruruz.

 

Kamp Güvenliği
Tüm kampçılar seyahat sigortası ile güvence altına alınmıştır. Hastalık ve rahatsızlık durumlarında kamp direktörleri ailelerimiz ile birebir görüşerek süreç hakkında bilgi vermektedir. Kamp tesisleri seçilirken otel güvenliği, çevresindeki sağlık merkezleri bizim için önemli kriterlerdir. Anadolu Sağlık Grubu ile gerçekleşen anlaşmamız neticesinde her kampımızda kendi doktorumuz da bizlerle birlikte bulunmaktadır.

 

Her 4 kampçıya 1 koç
7-17 yaş aralığında değişen kampçılarımızın ihtiyaçları, talepleri farklı. Bizde kamplarımızda küçük yaş gruplarında her 4 kampçıya 1 koç ortalaması ile her türlü ihtiyaçları ile yakından ilgileniyoruz.

 

Öğrenciye özel ilgi
Hizmet standartlarımız her öğrenciye özel yaklaşmamıza yardımcı oluyor. Bu sayede gerek sağlık, gerekse özel konularda farklı ilgiye ihtiyaç duyan öğrenciler de kamplarımıza katılabiliyor.

 

Her Şey Dahil – Ek masraf yok
Kamp programlarımıza ulaşım, yemek ve konaklama dahildir. Kampta çekilen fotoğraflar, gün içerisinde çeşitli içecek ve ara öğün harcamaları dahil olmak üzere ek bir harcama olmayacaktır.