Kamp Akademi | İNGİLTERE GENÇLİK DİL KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17146
page,page-id-17146,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

İNGİLTERE GENÇLİK DİL KAMPI

KAMP AKADEMİ KOÇ EKİBİMİZ İNGİLTERE’DE DE 7/24 KAMPÇILARIMIZLA BİRLİKTE !


Nerede? :

İngiltere – Churchill House

Ne zaman? : 

25 Temmuz – 07 Ağustos

Kimler Katılmalı? : 

11 – 17 Yaş

Neden katılmalı? : 

İngilizce’nin anavatanında, farklı kültürlerle kaynaşırken kısa sürede İngilizce yetkinliklerini geliştirmek ve konuşma pratiği için.


Bu kampımızı İngiltere’nin köklü dil kuruluşlarından Churchill House işbirliği yapıyoruz. Churchill House tam 3 kez en iyi 18 yaş altı İngilizce Kursu ve 2015’te Avrupanın en iyi İngilizce Dil Okulu seçilmiştir.

 

Kampımızın yapılacağı St. Lawrence College, 19 hektarlık güzel bahçe ve spor alanlarından oluşan güvenli ve düzenli bir kampüste yer alır. Okul Viktorya döneminde 1879’da inşa edilmiş, bulunduğu bölge olan Ramsgate ise 50 bin kişinin yaşadığı tarihi bir sahil kasabası olup, Kent bölgesinde “Isle of Thanet” olarak bilinmektedir.

 

Kampçılarımız bu kampta İngilizce bilgilerini haftada 20 saat teorik derslerle pekiştirken, farklı ülkelerden gelen diğer kampçılar ile kaynaşıp farklı kültürlerde öğreme ve ingilizce pratik yapma fırsatı bulurlar. Yapılan aktiviteler, takım oyunları onların özgüvenlerini geliştirirken, evlerinde uzakta farklı kültürlerin içinde ayakları üzerlerinde durmalarını sağlamakta.

 

Ayrıca Kamp Akademi koçunun eşlik edeceği şehir gezileri, alışverişler, spor aktiviteleri, yemek yapma, tiyatro aktiviteleri hem sosyalleşmelerini hem de eğlenmelerini ve güzel vakit geçirmelerini sağlamakta.

 

Bu kampımıza ulaşımı uçak ve okula transferi ise özel araçla yapıyoruz. Kampüs içerisinde 2 ya da 3 kişilik odalarda tam pansiyon olarak konaklıyoruz.

İngiltere Gençlik Dil Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü
Kamp fotoğrafları