Kamp Akademi | FUTBOL KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17109
page,page-id-17109,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

FUTBOL KAMPI

EN İYİ ÇALIM VE ŞUT EGZERSİZLERİ BU KAMPTA !


Nerede? :

Babaylon Otel – Çeşme

Ne zaman? : 

2 Dönem (20-25 Haziran) & (27 Haziran – 02 Temmuz)

Kimler Katılmalı? : 

7-17 Yaş

Neden katılmalı? : 

Şehrin bunaltıcı yaz sıcağından uzakta Türkiye’nin en popüler tatil yörelerinden Çeşme’de hem yazın tadını çıkarmak, futbol yeteneklerinin geliştirilmesi dışında, arkadaşlık, dostluk, takım ruhu ve paylaşım gibi kavramların öğrenilmesi.


Yaz dönemi futbol spor kampımızı, İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme’de yapıyoruz. Çeşme Akdeniz’e oranla bu mevsimde daha serin olduğu için bize performansa dayalı antrenmanlarda konfor sağlıyor. Konaklayacağımız Babaylon Otel ise 15 Dönüm üzerine kurulmuş, 150 metre uzunluğunda mavi bayraklı kumsala sahip. Palmiye ve çam ağaçları arasında yer alan otel, spor sahası ve açık çim alanlarıyla kampçılar için ideal kamp ortamı sunuyor.

 

Bu oteli kamp merkezi olarak tercih etmemizdeki en büyük etken iyi bir konaklama sunmasının yanı sıra tesisin içerisindeki aktivite alanlarının çokluğu ve minyatür çim futbol sahası. Bu kamptaki teknik futbol antrenmanlarımızı Dalyan’da bulunan çim futbol ve halı sahalarda yapıyor olacağız. Fiziksel becerileri geliştireceğimiz antrenmanları eğlence ve oyuna dayalı yöntemlerle otel içerisindeki özel alanlarda yaparak, tekniklerini geliştirirken güzel vakit geçirmelerini sağlayacağız.

 

Kamp aktivitelerimizin bazıları; Şehir Gezileri, Tekne Gezisi, Plaj Oyunları, Langırt, Koç Şovları, Çeşitli Bireysel ve Takım Oyunları.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle yapıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

Futbol Spor Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü
Kamp fotoğrafları