Kamp Akademi | FRANSIZCA DİL KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17084
page,page-id-17084,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

FRANSIZCA DİL KAMPI

MOI AUSSI, JE VEUX ALLER À FENERBAHÇE TOPUK YAYLASI!


Nerede? :

Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri

Ne zaman? : 

25 Nisan – 29 Nisan 2016

Kimler Katılmalı? : 

8-12 Yaş

Neden katılmalı? : 

Fransızca’yı yurtdışına gitmeye gerek kalmadan, İstanbul’a yakın, doğal güzellikler içerisinde, sadece Fransızca konuşulan bir ortamda pratiğe dökmek için.


Fransız okullarında okuyan öğrenciler için geliştirdiğimiz bu kampta İstanbul’a yakın mesafedeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde yabancı eğitmenler ve kamp koçları eşliğinde sadece Fransızca konuşuyoruz. Kampta teorik derslere ve ETÜT çalışmalarına da yer veriyoruz ama asıl amacımız öğrencilerin 7/24 yabancı dildeki konuşma pratiğini ilerletmesi.

Sadece teorik ve pratik dersleri değil, düzenleyeceğimiz tüm aktiviteleri de sadece Fransızca yapıyoruz. Piyes çalışmaları, takım oyunları, spor aktiviteleri, sucuk-ekmek partileri bu aktivitelerden bazıları. Kamp boyunca Türkçe konuşmak yasak! Uyku dışında geri kalan tüm vakti yabancı dil pratiği olarak düşünebiliriz.

Kampa ulaşım otobüslerle yapılacak olup, tam pansiyon konaklama geçerlidir.

Fransızca Dil Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
• Yabancı dil eğitimleri ve ekipmanları
Doğa ve spor aktiviteleri
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Kamp t-shirtü
Kamp fotoğrafları