Kamp Akademi | Doğa Kampları
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
15577
page,page-id-15577,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Doğa Kampları

Doğa kamplarımız, Bolu Aladağ’da yer alan ve 300 dönümlük Türkiye’de eşi benzeri olmayan, yemyeşil bir orman içine kurulu bir kamp tesisinde gerçekleşir. Orman’ın doğal yapısını bozmadan hazırlanmış outdoor parkurlar ve zengin aktiviteler sayesinde kampçılar kendilerini bir serüvenin içinde bulacaklar.

 

Etrafı çitlerle çevrili tesisin 100 kişiye kadar konaklama imkanı bulunmaktadır. Sporcular kamp süresince çelik konstrüksiyon, parke zeminli ve içinde ısıtma sistemi olan 6-8 kişilik büyük çadırlarda konaklarlar. Tesiste kamp boyunca sadece Kamp Akademi kampçıları bulunur ve dışarıdan kimse kabul edilmez.

 

Aktiviteler:

 

Amacımız ,koçlarımızın desteği ile belli sınırlar dahilinde kampçıların zorluklarla mücadele etmeyi öğrenmesini, takım olmayı başarmasını ve en önemlisi kendi başına ayakta durabilme cesaretini sergilemesini sağlamaktır.

 

Aktiviteler kampın ilk gününden itibaren başlar ve sporcular ailelere teslim edilene kadar sürer. Bu aktivitelerden bazıları; İp Parkurları, Kano, Orienteering, Barınak Yapma, Pusula Kullanma, Köprü Yapma, Düğüm Teknikleri, Harita Okuma, Arama Kurtarma, Çadır Kurma, Bisiklet, Gece Yürüyüşleri, Doğa Yürüyüşler, Voleybol, Futbol, Okçuluk, Flying Fox, Koç Şovları, Dans ve Şarkı Yarışmaları,Bilgi Yarışmaları, Olimpiyatlar, Marsmellow ve Sucuk Partisi’dir.

 

Kamp programları yaş gruplarına göre farklılık gösterebilir.