Kamp Akademi | DOĞA KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17142
page,page-id-17142,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

DOĞA KAMPI

ADRENALİN, MACERA VE DOSTLUK İLE İÇ İÇE BİR KAMP !


Nerede? :

Doğa Kampı (Bolu Aladağ)

Ne zaman? : 

24 Temmuz – 30 Temmuz

Kimler Katılmalı? : 

7-14 Yaş

Neden katılmalı? : 

Türkiye’nin en dokunulmamış yeşil alanlarından Bolu Aladağ’da, adrenalin ve eğlence dolu günler geçirmek için.


Doğa Kampımızı Bolu Aladağ’da Türkiye’de eşi benzeri olmayan 300 dönümlük orman içinde bir alana kurulu yemyeşil bir tesiste gerçekleştiriyoruz. Ormanın doğal yapısını bozmadan hazırlanmış outdoor parkurlar ve zengin aktiviteler sayesinde kampçıların kendilerini macera dolu bir serüvenin içinde bulacaklarına eminiz.

 

Tesise kamp boyunca dışarıdan misafir kabul edilmeyecek, sadece Kamp Akademi kampçıları konaklayabilecek. Tesiste konaklama çelik konstrüksiyon, parke zeminli ve içinde ısıtma sistemi olan 6-8 kişilik büyük çadırlarda yapılacak.

 

Kamp anıları özeldir. Şehirde yetişen çocukların doğaya yakın olacakları bir kaç gün yaşamalarının dışında kamplara özel aktiviteler ile anılar ölümsüzleşir. Kamp koçlarımızın desteği ile belli sınırlar dahilinde kampçıların zorluklarla mücadele etmeyi öğrenmesi, takım olmayı başarması ve en önemlisi kendi başına ayakta durabilme cesaretini sergilemesi sağlanır.

 

Kampta hayata geçireceğimiz aktivitelerden bazıları;

İp Parkurları

Kano

Orienteering

Barınak Yapma

Pusula Kullanma

Köprü Yapma

Düğüm Teknikleri

Harita Okuma

Arama Kurtarma

Çadır Kurma

Bisiklet

Gece Yürüyüşleri

Doğa Yürüyüşler

Voleybol

Futbol

Okçuluk

Flying Fox

Koç Şovları

Dans ve Şarkı Yarışmaları

Bilgi Yarışmaları

Olimpiyatlar’dır.

Aktivitelerin arasına serpiştireceğimiz Marshmallow ve Sucuk Partileri ise kampçıların favorisi olmaya aday.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle yapıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

Doğa Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
• Doğa kampı eğitimleri ve ekipmanları
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü
Kamp fotoğrafları