Kamp Akademi | BASKETBOL KAMPI
Sörf, surf, rüzgar sörfü, yelken, yaz kampı, yaz kampi, kiteboard kampi, kiteboard, doğa kampı, doga kampi, ingizce kamp, yaz okulu, fransızca kampı, kayak kampı, snowboard kampı, kısa fil atölyesi, sinema kampı, basketbol kampı, yüzme kampı, voleybol kampı, uluslararası kamp, yaz dil kampı, futbol kampı, uzay kampı, müzik kampı, macera kampı, eğlence kampı, gençlik kampı, ingiltere dil kampı, kamp, camp, basketbol, voleybol, doğa, günübirlik kamp, caddebostan gençlik kampları, geleceğin yıldızları, aqua camp, camp wolftrack, dünya gençlik kampları, future stars, titan akademi, armada, mvp, kamplar derneği, wakeboard kampı, basketbol okulu, voleybol okulu, spor kampı, yüzme okulu, futbol okulu, spor okulu
17105
page,page-id-17105,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

BASKETBOL KAMPI

DAHA YÜZDELİ ŞUT ATMAYA VAR MISIN ?


Nerede? :

Babaylon Otel – Çeşme

Ne zaman? : 

3 Dönem (20-25 Haziran), (27 Haziran – 02 Temmuz), ( 29 Ağustos – 03 Eylül)

Kimler Katılmalı? : 

7-17 Yaş

Neden katılmalı? : 

Şehrin bunaltıcı yaz sıcağından uzakta, Türkiye’nin en popüler tatil yörelerinden Çeşme’de yazın tadını çıkarırken basketbol yeteneklerini geliştirmek, arkadaşlık, dostluk, takım ruhu ve paylaşım gibi kavramların pekiştirilmesi için.


Yaz dönemi basketbol spor kampımızı, İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme’de yapıyoruz. Konaklayacağımız Babaylon Otel 15 Dönüm üzerine kurulmuş, 150 metre uzunluğunda mavi bayraklı kumsala sahip. Palmiye ve çam ağaçları arasında yer alan otel, spor sahası ve açık çim alanlarıyla kampçılar için ideal kamp ortamı sunuyor.

 

Bu oteli kamp merkezi olarak tercih etmemizdeki en büyük etken iyi bir konaklama sunmasının yanı sıra tesisin içerisindeki aktivite alanlarının çokluğu ve antrenmanların yapılacağı salona sadece 10 dk. mesafede olması. Basketbola yeni başlayacak olan sporculardan, lisanslı sporculara kadar farklı seviyelere uygun oluşturduğumuz gruplarda, her gün biri kapalı, diğeri açık sahada olmak üzere 2 adet antrenman yapıyoruz. Salona yakınlık sayesinde sporcularımız çalışmalara gidip gelirken minimum zaman harcıyor, böylece denize, eğlence ve dinlenme zamanlarına bolca vakit kalıyor.

 

Kampımızın ana amacı olan sporcuların bireysel yeteneklerinin geliştirilmesi dışında, arkadaşlık, dostluk, takım ruhu ve paylaşım gibi kavramların öğrenilmesi de sağlanıyor. Kamp boyunca diğer branşlara katılan sporcular ile birlikte takım çalışmasına yönelik oyunlar, eğlenceli aktiviteler düzenleyerek kampçıların tüm gün boyunca güzel vakit geçirmesini ve kamptan güzel anılar ile ayrılmalarını sağlıyoruz.

 

Bu kampımıza ulaşımı otobüsle yapıyoruz. Tesiste ise tam pansiyon konaklıyoruz.

Basketbol spor Kampı paketimiz içinde dahil olan hizmetlerimiz;

Koçluk hizmeti (7/24)
Aktiviteler
• Takım oyunları
Türsab seyahat sigortası
Transferler
Kamp t-shirtü
Kamp fotoğrafları